Uwaga ! Towary szklane.

Zdjęcia-0004 []

    Przewóz towarów ze szkła, to trudniejsze zadanie dla firmy przewozowej, która przecież odpowiada za stan przewożonych towarów.

Takie zlecenia wymagają niezwykłej ostrożności i profesjonalizmu od przewoźnika, tym bardziej, że jest to towar nierzadko o dużych gabarytach. Transportowane są na przykład  Meble ze szkła , sprzęty AGD, ale i drobne naczynia szklane. Każdy z takich towarów wymaga szczególnej ostrożności pracowników i starannego zapakowania towaru, ale i delikatnego transportu, a więc wprawny kierowca jest tu niezastąpiony.

    Prawidłowe zapakowanie przewożonych towarów, które są zagrożone potłuczeniem w trakcie transportu to połowa sukcesu.

Każdy profesjonalny przewoźnik musi mieć w swoich magazynach sprzęt wykorzystywany do transportu towarów kruchych, a więc jest to wata szklana, folia powietrzna, plastikowe przegródki, papierowe opakowania i kartonowe pojemniki, w które należy prawidłowo zapakować przewożone artykuły, aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo.

    Powierzone nam towary musimy starannie przygotować do podróży, aby zapewnić im bezpieczną jazdę samochodem dostawczym, natomiast trasa pojazdu powinna być tak opracowana, aby gwarantowała równą i bezkolizyjną podróż.

Zdjęcia-0067 []

Zdjęcie0542 []

Subscribe / Share

Article by aniakwiska

avatar Authors bio is coming up shortly.
aniakwiska tagged this post with: , , , , Read 7 articles by

One Comments

  1. avatar SamochodyVes napisał(a):

    samochody osobowe samochody najlepsze samochody samochody.io ogłoszenia motoryzacyjne. sprzedaj samochody osobowy, maszyne rolnicza lub budowlana, przyczepe i inne pojazdy. Dodaj ogloszenia za darmo. Gielda ogloszenia motoryzacyjnych i samochodowych bez oplat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*